Bez Kategorii

Zyskaj 4000 punktów

Posted On
autor Stanisław Kraski

kokosKokos.pl buduje społeczność także poza własnym serwisem. Obecnie możesz za darmo uzyskać 4000 punktów na subkonto, wystarczy że zostaniesz fanem kokosa na Facebooku. Uzyskanymi punktami będziesz mógł płacić za usługi na tym najpopularniejszym w Polsce serwisie pożyczek społecznościowych.

Informacja od kokos.pl :

Kokos.pl Dziękujemy za to, że jesteście z nami. Każdy obecny Fan naszego profilu otrzyma doładowanie subkonta w Kokos.pl w wysokości 4000 punktów. Zasilenia otrzymacie w poniedziałek i wtorek. Każdy, kto zapisze się do końca tygodnia (tj.do 11.04.10), także otrzyma zasilenie! Punkty można wykorzystać na usługi w serwisie Kokos.pl, Namówcie Znajomych – niech zostaną Fanami Kokos.pl – także otrzymają punkty.

Opłaca się skorzystać z tej niecodziennej promocji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o przyszłych promocjach w serwisach social lending to warto abyś dokonał subskrypcji tego bloga.

Powiązane posty

3 thoughts on “Zyskaj 4000 punktów
 1. Arek

  Ryzyko jest nieodłącznym elementem zarabiania pieniędzy. Wcale nie twierdzę że pożyczki społecznościowe są dla każdego, bo mimo tego że oferują nawet 20% zysku rocznie to każdemu może przytrafić się niewypłacalny pożyczkobiorca, osoba która ma małą tolerancję na podejmowanie uzasadnionego ryzyka powinna tak jak piszesz powrócić do standardowych 3-5% lokat bankowych. Serwisy social lending dynamicznie się rozwijają, odsetek niespłaconych pożyczek maleje, mimo to ciągle jest różny od zera.

 2. hej

  Na początku tego roku byłem zafascynowany kokosem. Pożyczałem (czas przeszły) moje pieniądze (po rozważnym przyjrzeniu się pożyczkobiorcy), ale niestety zawiodłem się. Na dzień dzisiejszy mam 8 windykacji i spłacalność rzędu 86%.
  Uważam, że kokos jest serwisem dobrym dla pożyczkobiodców, a szczególnie dla naciągaczy. Pożyczyć jest dość łatwo. Ze spłatą pieniędzy to już zależy od człowieka. Jak uczciwy to spłaca regularnie, jak nie uczciwy to spłata ciągnie się, aż w końcu kończy się pożyczka windykacją.
  Uważam, że serwis Kokos wcale nie interesuje się „pomocą” w odzyskiwaniu pieniędzy. Proces weryfikacji pożyczkobiorcy, choć złożony to kuleje.
  Niestety już nie będę pożyczał i nie będę zachęcał innych. Lepiej mieć swoje pewne 5 % na koncie oszczędnościowym w banku, niż niepewny zysk w postaci 20%.
  Do rozważenia dla przyszłych inwestorów.

 3. Wojciech

  Dodaj daty do templatki blogu bo nie wiadomo z kiedy jest post … tym samym jakiego okresu dotyczy promocja

Zostaw komentarz