Bez Kategorii

Znamy więcej szczegółów o następcy Smavy

Posted On
autor Stanisław Kraski

KwiatkiW poprzednim wpisie mogłeś przeczytać o transakcji zakupu serwisu pożyczek społecznościowych Smava.pl przez Finansowo.pl, inny serwis z tej samej branży.  Dzięki wywiadowi jaki dla serwisu bankier.pl udzielił prezes zarządu Kreativ sp. z o.o. Rafał Agnieszczak wiadomo już że Finansowo.pl pozostanie na rynku i swoją ofertę będzie kierowało do osób młodych, starając się jednocześnie stworzyć dobrze działającą społeczność, natomiast następca Smava.pl będzie nastawiony na osoby powyżej 25 roku życia. Z wywiadu dowiesz się że nie nastąpi wielka rewolucja w sposobie udzielania pożyczek społecznościowych, klientów czekają jedynie kosmetyczne zmiany, ale za to pierwszoplanową rolę w nowej Smavie (jeszcze nie wiadomo jak będzie nazywał się nowy serwis) będzie grał marketing tak aby social lending był „ładnie opakowany” i dzięki temu zyskał aprobatę większej ilości osób, co z całą pewnością powinno przełożyć się na liczbę pożyczkobiorców i inwestorów oraz szybki wzrost tego młodego rynku.

Powiązane posty

5 thoughts on “Znamy więcej szczegółów o następcy Smavy
 1. Arek

  Z jednej strony niedotrzymanie terminu to nie jest oznaka profesjonalizmu, z drugiej lepiej przesunąć datę premiery niż wypuścić na rynek niedopracowany produkt.

 2. Nomad

  10 maja mineło i jak na razie znamy tylko nazwę nowego portalu. spóźnienie będzie kolosalne

 3. Arek

  Wszystko okaże się już 10 Maja, myślę że bezpieczeństwo Smavy nie ucierpi bo nie są zapowiadane są jakieś duże zamiany. Z drugiej strony cieszy mnie skupienie się na marketingu gdyż wiele biznesów padło dlatego że ich twórcy myśleli że dobry produkt sprzeda się sam, tak niestety nie jest.

 4. Nomad

  Zaczynam się bać podejścia p. Agnieszczaka do biznesu SL. On na prawdę chyba nie wie (albo co gorsza ma w nosie) co się dzieje na Finansowo.pl.
  Pytanie: czy w pogoni za „restrukturyzacją” smavy i za rozbudową SL nie zepsuje bezpieczeństwa smavy.

 5. Robert

  Może nareszcie coś się ruszy na tej Smavie bo mają strasznie mało pożyczkobiorców.

Zostaw komentarz