Bez Kategorii

Zmiana regulaminu Kokos.pl

zmiana regulaminu Posted On
autor Stanisław Kraski

kokos
We wczoraj rozesłanym mailingu serwis pożyczek społecznościowych Kokos.pl poinformował swoich użytkowników o planowanej na 21 stycznia 2010 zmianie regulaminu. Zapowiadane są trzy istotne nowości:

  • Funkcjonalność Monitorów Inwestorskich da Ci możliwość dodatkowej weryfikacji rzetelność Twoich pożyczkobiorców poprzez dobrowolne udzielenie informacji przez innych Pożyczkodawców w zakresie terminowości spłat konkretnych zobowiązań.
  • Telefoniczne Centrum informacji o Kokos.pl pozwoli na zasięganie bieżącej i aktualnej informacji o sposobie funkcjonowania Kokos.pl, zasadach zawierania pożyczek, wysokościach inwestycji, sposobach zakładania i prowadzenia aukcji.
  • Nowe, niebieskie gwiazdki w ratingu będą wyróżniały najbardziej rzetelnych pożyczkobiorców. Niebieskie gwiazdki będzie mógł uzyskać użytkownik który posiada już pięć zielonych gwiazdek. Każdorazowe nadanie pierwszej i kolejnej niebieskiej gwiazdki poprzedzone będzie analizą sytuacji finansowej Użytkownika Kokos.pl, tak aby określić maksymalny bezpieczny limit pożyczkowy.

Zapowiadane zmiany z pewnością przyczynią się do poszerzenia możliwości zarabiania w social lending, przez co jako inwestor będziesz w stanie jeszcze bezpieczniej i zyskowniej inwestować Twój kapitał.

Powiązane posty

Zostaw komentarz