Bez Kategorii

Zestaw Narzędzi Pożyczkodawcy triumfuje

Posted On
autor Stanisław Kraski

komputerKonkurs na najlepsze aplikacje komputerowe dotyczące pożyczek społecznościowych ogłoszony w lipcu przez kokos.pl właśnie dobiegł końca. Spośród ośmiu propozycji które dostały się do finału, użytkownicy serwisu wybrali według nich najbardziej pomocne narzędzia. Przypomnę że wszystkie aplikacje są darmowe i dostępne dla każdego.

Za oficjalnym komunikatem prasowym:

Zgodnie z oczekiwaniami organizatorów powstały funkcjonalne programy i serwisy, także na telefony iPhone. Programiści biorący udział w konkursie zgłosili aplikacje, które wspomagają pożyczkodawców w procesie udzielania pożyczek przez Internet. Dzięki temu inwestorzy zyskali wiele narzędzi ułatwiających pożyczanie pieniędzy.

Na podium znalazły się:

3. iKokos, program dedykowany miłośnikom iPhonów, iPodów i innych mobilnych urządzeń tego typu. Za pomocą aplikacji możesz przeglądać i wyszukiwać aukcje wszędzie tam gdzie nie masz dostępu do komputera, a gdzie zabrałeś swój telefon. Możesz obserwować aukcje oraz stopień ich realizacji, sprawdzić który z inwestorów zdecydował się pożyczyć Tobie pieniądze i kiedy możesz się spodziewać zastrzyku gotówki. Aplikacja iKokos zdobyła 16% ogółu głosów.

2.Szybkasplata.pl będąca rankingiem użytkowników i aukcji według czasu spłaty całkowitej. Bardzo przydatne jeśli interesują Cię wcześniejsze, przedterminowe spłaty które pozwolą Ci osiągać ponadprzeciętne stopy zwrotu. Szybka Spłata uzyskała 21% głosów użytkowników.

1.Zestaw Narzędzi Pożyczkodawcy będący bogatym zbiorem statystyk oraz narzędzi ułatwiających ocenę ryzyka danej inwestycji zwiększając tym samym stopę zwrotu i zadowolenie inwestorów. Z serwisem internetowym sprzężona jest wtyczka dla Firefoksa w postaci dodatku oraz dla innych popularnych przeglądarek w postaci tzw. skryptozakładki. Korzystanie z serwisu wymaga weryfikacji swojego konta na kokos.pl poprzez wysłanie prywatnej wiadomości do autora serwisu. Zestaw Narzędzi Pożyczkodawcy uzyskał aż 42% głosów.

Chcę zachęcić Cię do przetestowania powyższych rozwiązań i wykorzystania ich do osiągania jeszcze większych zysków. Polecam także subskrypcję bloga Pożyczki 2.0 poprzez kanał RSS dzięki czemu nie przegapisz kolejnych wpisów traktujących między innymi o tym jak najefektywniej wykorzystywać dodatkowe narzędzia do inwestowania w pożyczki społecznościowe(Więcej o tym co to jest RSS przeczytasz tutaj).

Powiązane posty

One thought on “Zestaw Narzędzi Pożyczkodawcy triumfuje
  1. texas

    Yet, there are grants that are made for equipment and training.

    As with everything else, it is only the mindset of the entrepreneur that dictates the
    success and failure of a company. Always choose a new account, and
    look for a specialized bank whenever possible.

Zostaw komentarz