kod promocyjnyrejestracja

Zarób 10zł za samą rejestrację na kokos.pl!

rejestracja Posted On
autor Stanisław Kraski

Uwaga: Wpis nie aktualny – zmiana polityki serwisu kokos.pl.

Pierwszą rzeczą którą należy zrobić aby zacząć zarabiać na pożyczkach społecznościowych jest oczywiście rejestracja w odpowiednich serwisach. Obecnie na polskim rynku dominują Kokos.pl, Smava.pl i Finansowo.pl. Polecam Ci ten pierwszy serwis, sam z niego korzystam i jestem w pełni zadowolony. W branży social lending jest on największy, najstarszy i nadal nie doścignięty przez konkurencję. Twórcy kokosa ciągle wcielają nowe pomysły co sprawia że od samego początku utrzymuje on pozycje niekwestionowanego lidera. No i najważniejsze, kiedy się zarejestrujesz absolutnie za darmo otrzymasz 10zł, wystarczy tylko podać odpowiedni kod promocyjny.

Kod promocyjny dla kokos.pl: 49871ba4f2697

Ale po kolei, teraz w kilku krokach powiem Ci jak dokonać takiej zyskownej rejestracji.

1.Klikasz na link kokos.pl w prawym, górnym rogu tej strony.

2.Klikasz na link „Zarejestruj się” u góry strony która się wyświetli

3.Wpisujesz pseudonim pod jakim chcesz występować w serwisie, najlepiej aby był w miarę poważny. Wypełniasz adres email, hasło. W polu skąd wiesz o kokos.pl proponuję wybrać opcję „z polecenia znajomego”. Widzisz że kod promocyjny dzięki któremu otrzymasz 10zł prezentu jest już wpisany. Jeszcze tylko zaznaczasz pole oświadczające że zapoznałeś się z regulaminem(Bardziej wnikliwi mogą go przestudiować klikając na link), oraz pole pozwalające na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu informowania Cię o promocjach i nowych usługach. Klikasz na przycisk „Załóż konto”.

4.Otwierasz Twoją skrzynkę mailową i klikasz na link zawarty w e-mailu od kokos.pl. Po zalogowaniu, uzupełnij: imię, nazwisko, PESEL, datę i miejsce urodzenia, miasto, adres oraz telefon.Od tej pory jesteś szczęśliwym posiadaczem konta na najpopularniejszym polskim serwisie pożyczek 2.0. Gratulacje!

Powiązane posty

6 thoughts on “Zarób 10zł za samą rejestrację na kokos.pl!
 1. Arek

  Aktualny regulamin: https://kokos.pl/files/regulamin/2012-06-29/regulamin-promocji-20-extra-w-kokos-pl-ii-edycja.pdf

  Według postanowień tego dokumentu Twoja kasa pojawi się na koncie po zaciągnięciu pożyczki lub zainwestowaniu określonej kwoty. Jeśli mnie pamięć nie myli to w pierwszej edycji tej promocji kasa pojawiała się od razu na subkoncie. Jeśli zamierzasz aktywnie używać kokos.pl to myślę że nie będzie to wielką różnicą dla Ciebie. Przepraszam Cię za niedomówienie, trudno cały czas monitorować wszelkie drobne zmiany w licznych dokumentach.

 2. piotol

  hmm ja sie zarejestrowalem i kupa nic nie dostałem…

 3. Arek

  Nie uzupełniłem informacji w tym wpisie, na dzień dzisiejszy za rejestrację z tego linka otrzymasz 20zł – tutaj źródło: https://kokos.pl/files/regulamin/2012-01-01/regulamin-promocji-20-extra-w-kokos-pl-ii-edycja.pdf.

 4. arturus

  Czy 10pln za rejestrację z Twojego reflinka jest nadal aktualne?

 5. Arek

  Kokos nie sprzedaje danych osobowych nikomu. Cóż mogę więcej powiedzieć, wszędzie gdzie obraca się pieniędzmi trzeba przynajmniej w minimalnym stopniu się zidentyfikować, również w pożyczkach społecznościowych.

 6. pytanko

  ok, czyli dostaje 10 peelenow za to, ze kokos sprzeda moje informacje dowolnej liczbie firm.

  pesel jest do tego celu niezbedny!

Zostaw komentarz