Bez Kategorii

Weź Twoje 80zł od Smava.pl!

Posted On
autor Stanisław Kraski

Pragnę jak najszybciej poinformować Cię że serwis pożyczek społecznościowych Smava zdecydował się na interesującą promocję. Otóż każda osoba która weźmie od nich pożyczkę otrzymuje w prezencie 100zł! Dodatkowo, okazuje się że na wzięciu pożyczki można zarobić na czysto ponad 80zł! Promocja trwa tylko do 15 października, wiec jeśli chcesz zarobić to warto się pospieszyć. Myślę że zasady najlepiej wyjaśni przytoczona poniżej moja korespondencja z zarządem Smava:

Wydaje mi się że teoretycznie możliwe jest zarobienie na samym wzięciu pożyczki. Czy się mylę?

Tak. Można zarobić na samym wzięciu pożyczki. Nie mamy żadnych wymagań czy kruczków, które zazwyczaj schowane są w długich regulaminach:) Dlatego właśnie promocja ta ma krótki opis:) Każdy, kto weźmie pożyczkę do 15 października, dostanie od nas 100zł (nie ma tutaj gwiazdki i warunków promocji:) Nawet jeśli weźmiemy 100zł i spłacimy je po 1 dniu to otrzymamy od smavy 100zł.

Czy smava nie boi się takiej ewentualności?

Nie. Mamy budżet przeznaczony na takie działania. Jesteśmy pewni, że nawet osoby które wzięły pożyczkę wyłącznie w celu otrzymania premii 100zł w przyszłości, kiedy naprawdę będą potrzebowały pożyczki to wrócą na smavę, bo pożyczki u nas są tanie a sposób ich zaciągnięcia w praktyce jest niezwykle prosty. Przy optymalnych warunkach czas na otrzymanie pożyczki może być krótszy niż podróż samochodem do banku – na przykład kilku dni temu projekt sfinansowano w zaledwie 12 minut.

Gdyby znalazł Pan czas aby dzięki swojej wiedzy oszacować ewentualny zysk przy najbardziej optymalnych parametrach z takiego „promocyjnego” wzięcia pożyczki, (100zł – koszty weryfikacji – koszty pożyczki), to czy mogę widzieć ile maksymalnie można dzięki temu zarobić?

Przykładowa kalkulacja dla pożyczki wielkości kilkuset złotych:

Koszt weryfikacji (płatne dopiero w momencie, kiedy mamy już sfinansowany projekt pożyczkowy – nie z góry jak w niektórych serwisach w Polsce) 15zł
Koszt odsetek – praktycznie żaden, jeśli spłacimy pożyczkę po jednym dniu (kilka groszy)

Tak więc zarabiamy na tym około 84zł.

Przemysław Mościcki
Prezes Zarządu

Podsumowując, wystarczy zarejestrować się w Smava i wziąć pożyczkę aby otrzymać w prezencie 100zł. Jeśli nie wykorzystasz pieniędzy i od razu spłacisz dług to będziesz bogatszy o ponad 80zł. Jeśli skusisz się na skorzystanie z tej nisko oprocentowanej pożyczki to rzeczywisty koszt pożyczenia pieniędzy będzie minimalny lub wręcz ujemny(spłacisz mniej niż dostałeś).

PS. Blog przeniósł się na nowy adres, planowałem wpis na ten temat ale nie mogłem dopuścić aby czytelnicy nie dowiedzieli się o tak atrakcyjnej promocji. Dlatego następny wpis będzie poświęcony zmianom w wyglądzie strony oraz podsumowaniu dokonań na bloggerze:-) Na razie serdecznie zapraszam Cię do subskrypcji bloga za pomocą nowego kanału RSS.

Powiązane posty

4 thoughts on “Weź Twoje 80zł od Smava.pl!
 1. Arek

  To jest trochę nietypowe, ale o promocji nie ma wzmianki na oficjalnej stronie serwisu(przynajmniej nie znalazłem). Za to wszystkie osoby zarejestrowane w smava.pl zostały o promocji poinformowane drogą mailową. Być może zarząd smava.pl chce szczególnie zachęcić osoby które zarejestrowały się w serwisie ale ich konta pozostają bezczynne.

  Na moje pytanie o regulamin promocji uzyskałem odpowiedź że jest on niepotrzebny bo zasady promocji określa jedno zdanie: „Każda osoba która weźmie w serwisie pożyczkę do 15 października otrzyma w prezencie 100zł”. Zawsze możesz o wszystko zapytać pisząc mail lub dzwoniąc do Smava.pl.

 2. Krzysztof

  Witam,

  Mógłbyś wskazać miejsce gdzie na smava jest opisana ta promocja?

 3. Arek

  Przechodząc proces weryfikacyjny nic nie ryzykujemy, w końcu koszty weryfikacji są płatne dopiero w momencie kiedy uzyskamy pożyczkę.

  To prawda że w niektórych wypadkach procedura weryfikacji może się nieprzyjemnie przedłużyć, ale zauważ że dostajemy dostęp do najtańszych pożyczek na rynku i (do 15 października) 100zł prezentu. Trudno tego szukać w osłabionych kryzysem bankach.

 4. Cheed

  Fajna promocja, sam chciałem skorzystać, ale procedura weryfikacyjna mnie przeraziła 🙂 No ale bezpieczeństwo kosztuje – w tym przypadku czas.

  Pozdr.

Zostaw komentarz