kod promocyjnykokos.plNewsrejestracja

Tylko w tym tygodniu weźmiesz pożyczkę za 3zł

pożyczka za 3 zł Posted On
autor Stanisław Kraski

urodziny kokos.pl - urodzinowy muffinTrwają obchody 3 urodzin największego w Polsce serwisu pożyczek społecznościowych, akurat w tym przypadku to solenizant rozdaje prezenty.

Z okazji urodzin w tym tygodniu (do 6 lutego) możesz za zaledwie 3zł przeprowadzić wszystkie obowiązkowe weryfikacje: bazy dłużników za 1 zł, rachunku bankowego za 1 zł i telefonu komórkowego za 1 zł. Moim zdaniem warto skorzystać z okazji i już wkrótce móc ubiegać się o pożyczkę(wspomnę jeszcze że dodatkowo za założenie konta z tego linka dostaniesz ekstra kilka złotych prezentu dopisanego do twojego subkonta:)

Drugi urodzinowy prezent jest skierowany ściśle do inwestorów, a jest nim darmowy pakiet 30 smsów w nowej usłudze autoposzukiwacz SMS. Działa to w ten sposób że najpierw w specjalnym panelu określasz jakie wymagania muszą spełniać aukcje żebyś był nimi zainteresowany, a kiedy taka aukcja pojawi się na serwisie to Ty będziesz o tym fakcie niezwłocznie powiadomiony wiadomością SMS. Nie będziesz musiał ciągle przeglądać nowych aukcji, czy nawet sprawdzać maila tak jak to było do tej pory! Również gorąco zachęcam do skorzystania z tej promocji.

To tyle kokosowych prezentów na ten tydzień, ale nie zapominaj że Kokos.pl przygotował jeszcze inne niespodzianki na nadchodzące dwa tygodnie. Dobrze żebyś ich nie przeoczył.

Powiązane posty

2 thoughts on “Tylko w tym tygodniu weźmiesz pożyczkę za 3zł
  1. Arek

    Cieszę się. Korzystajmy w tym tygodniu i nie przegapmy następnych promocji w pożyczkach społecznościowych(na kokosie w tym miesiącu na pewno będzie pod tym względem bogato).

    Szykuje się też specjalna promocja dla czytelników tego bloga więc zapraszam do regularnych odwiedzin w ciągu najbliższych dni:)

    Damian, mam nadzieję że jako aktywny inwestor na serwisach social lending jeszcze kilka razy podzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami w komentarzach:)

  2. Damian

    Ja już skorzystałem 😉 Innych też zachęcam – ogólnie na kokosie inwestuje, ale jakby była potrzebna pożyczka to 3 zł to dobra promocja.

Zostaw komentarz