Bez KategoriiNewsSocial lending

TrustBuddy w Polsce

Posted On
autor Stanisław Kraski

TrsytBuddyNorweski serwis pożyczek społecznościowych TrustBuddy rozpoczyna swoją działalność w naszym kraju. Pomysły oferowane przez nowego gracza znacząco różnią się od tych dotychczas dostępnych na rodzimym rynku i chociaż ich strona internetowa w polskiej wersji językowej nie działa jeszcze idealnie warto się dowiedzieć jakie możliwości już za chwile będą dostępne.

Podstawowa charakterystyka serwisu TrustBuddy przedstawia się następująco:

 • Wszyscy pożyczkobiorcy przechodzą weryfikację zdolności kredytowej, zanim udzieli się im pożyczki, w celu ograniczenia ryzyka niewywiązania się z płatności
 • Serwis specjalizuje się w udzielaniu kilkuset złotowych pożyczek na kilka miesięcy
 • RRSO w przypadku krótkich pożyczek na małe kwoty z reguły przekracza 200%
 • Kwota zainwestowana przez inwestora jest automatycznie dzielona pomiędzy wielu różnych pożyczkobiorców, użytkownik nie zajmuje się osobiście ich wyborem.
 • TrustBuddy współpracuje z firmą windykacyjną w celu zapewnienia bezpiecznej spłaty zadłużenia przez każdego pożyczkobiorcę. Użytkownicy nie muszą w żaden sposób zajmować się procedurami windykacyjnymi.
 • Za granicą serwis utrzymuje wskaźnik niespłaconych pożyczek na bardzo dobrym poziomie 1%.

Powodzenie tego serwisu zależy od tego jak stabilne zyski będzie oferował swoim użytkownikom, na pewno w Polsce trudniej będzie utrzymać tak wysoką spłacalność jak za granicą. Brak możliwości wyboru pożyczkobiorców którym pożyczam nieco mnie zniechęca do korzystania z tego serwisu, ale jeśli zapowiadane zyski powyżej 10% rocznie stały by się rzeczywistością na pewno bym zainwestował.

Co sądzisz o tym serwisie? Podziel się Twoją opinią w komentarzach pod tym wpisem.

Powiązane posty

6 thoughts on “TrustBuddy w Polsce
 1. Arek

  Ciekawe, trzeba to sprawdzić;)

 2. Kunst

  TrusBuddy bardzo dobra firma i pożyczka społecznościowa nieporównywalna firmami z polskimi społecznościowymi finansowymi portalami. TrusBuddy działa znaczniej szybciej i sprawniej od innych znanych portali finansowo społecznościowych. Po pierwsze weryfikacja jest dużo prostsza i co ważne za darmo!!, pożyczkobiorca nie ponosi dodatkowych kosztów co jest bardzo ważne. Pracownicy w sposób kulturalny i rzeczowy potrafią pomoc pożyczkobiorcy i co najważniejsze nie ma aukcji!. Polecam ten portal bo jest bardzo profesjonalny i i rzeczowy dla klientów!.Korzystałem z ich portalu i powiem jedno PROFESJONALIŚCI!

 3. Arek

  Też mi się wydaje że 1% w Polsce jest nieosiągalne, co nie zmienia faktu że jeśli ktoś osiąga dobre wskaźniki za granicą, to także ma duże szanse osiągnąć dobre wskaźniki u nas.

 4. Geoarbitraz

  1% jest nieosiągalne, NIEOSIĄGALNE! w naszym kraju! Przecież dużo wyższe wskaźniki szkodowości mają kredyty hipoteczne w prawie wszystkich, jeśli nie wszystkich, bankach!

 5. Arek

  Czas pokaże czy w Polsce będą w stanie powtórzyć swój sukces.

 6. Kajetan

  Słyszałem, że TrustBuddy jest wyjątkowo skuteczny pod względem procesu weryfikacji i windykacji w Norwegii. Jeśli przeniesie to też na polski rynek to spokojnie może powalczyć o sporą grupę klientów.

Zostaw komentarz