kokos.plNewsSocial lendingubezpieczenie

Teraz będziesz mogł inwestować we w pełni gwarantowane pożyczki

gwarantowane pożyczki Posted On
autor Stanisław Kraski

urodziny kokos.pl

Zapowiadają się interesujące innowacje na Kokos.pl. Trzecie urodziny największego serwisu pożyczek społecznościowych w Polsce przyniosą jego użytkownikom nową jakość inwestowania w social lending. Na razie ograniczę się do przedstawienia oficjalnego komunikatu serwisu w tej sprawie:

Pożyczki z gwarancją kapitału na 3. urodziny serwisu Kokos.pl

Z okazji swoich 3. urodzin serwis Kokos.pl uruchomi 3 promocje i 3 nowe usługi. Pożyczkobiorców z pewnością ucieszą m.in. tańsze weryfikacje, a inwestorów wprowadzenie pożyczek z gwarancją kapitału.

Swoje 3. urodziny pierwszy i największy w Polsce serwis pożyczek społecznościowych będzie świętował przez cały luty. W każdym tygodniu miesiąca na użytkowników czekać będą inne atrakcje, które jeszcze owiane są tajemnicą. Wiadomo na pewno, że dla pożyczkobiorców przygotowano promocyjne ceny na weryfikacje, a dla inwestorów pożyczki z gwarancją kapitału. Aktualne informacje o kolejnych promocjach i nowych usługach będą publikowane w serwisie Kokos.pl oraz na profilu Facebook.com/Kokospl.

Pożyczki gwarantowane to nowość w Kokos.pl, która pojawi się jeszcze w lutym. Dzięki gwarantowi inwestor zyska zabezpieczenie swojego kapitału, a pożyczkobiorca zwiększy swoje szanse na otrzymanie pieniędzy. Profity przewidziano także dla gwaranta.

– Świętując 3. urodziny serwisu uruchamiamy 3 nowe usługi, z których 2 znacząco wpłyną na dalszy rozwój Kokos.pl – mówi Marcin Gotowski, kierownik zespołu Kokos.pl w firmie Blue Media. – Przygotowaliśmy też promocje, które są tak zaplanowane, by nowi i dotychczasowi użytkownicy platformy osiągnęli jak największe korzyści. Pod warunkiem, że będą odwiedzać Kokos.pl w każdym tygodniu lutego – dodaje M. Gotowski.

Kokos.pl powstał w lutym 2008 roku. Przez 3 lata serwisowi zaufało ponad 135 tys. internautów, którzy łącznie pożyczyli sobie ponad 40 mln zł. Użytkownicy platformy Kokos.pl wystawili już prawie 50 tys. aukcji. Średnia wartość pożyczki wynosi ponad 2 tys. zł i wzrosła w ostatnim roku o ok. 500 zł. Do końca roku Kokos.pl planuje przekroczyć liczbę 200 tys. użytkowników. Operatorem serwisu jest sopocka spółka Blue Media S.A.

Brzmi bardzo ciekawie, zwłaszcza uwagę przykuwa wyrażenie „pożyczki z gwarancją kapitału„. Czyżby serwis Richie(który właśnie daje 3 darmowe punkty do wykorzystania na inwestycje w zamian za polubienie go na Facebooku) miałby zyskać potężną konkurencję? Należy poczekać na szczegóły oferty kokosa.
Kiedy będzie więcej wiadomo o nowych 3 promocjach i 3 usługach to na pewno przeczytasz o nich na tym blogu. Polecam Ci abyś śledził Pożyczki 2.0 poprzez kanał RSS(Co to jest kanał RSS?), bo prawdopodobnie będziesz zainteresowany skorzystaniem z którejś z najbliższych promocji.

Powiązane posty

2 thoughts on “Teraz będziesz mogł inwestować we w pełni gwarantowane pożyczki
  1. Arek

    Mechanizm działania gwarancji pożyczek powinien się wyjaśnić w przeciągu kilku/kilkunastu dni. Też bardzo mnie interesuje jak to będzie wyglądało w praktyce.

    Treść komunikatu sugeruje że na kokos.pl pojawią się także osoby gwarantujące spłatę pożyczek. Jakie to będą osoby? Czy będą mogły nimi być firmy? Skąd będzie wiadomo że taka osoba nas nie oszuka? Dowiemy się wkrótce.

  2. Markus

    Ciekaw jestem ile i kto zapłaci za tą gwarancję kapitału? Może wrócę na moment do Kokosa by zainwestować w taką aukcję, ale zobaczymy jak się rozwinie sytuacja.

Zostaw komentarz