kokos.plNewsSocial lendingudzielanie pożyczkiZysk

Społecznościowa pożyczka konsolidacyjna

konsolidacja Posted On
autor Stanisław Kraski

Oprocentowanie pożyczkiWe wpisie o pętli zadłużenia polecałem pożyczkę konsolidacyjną jako dobry sposób na wydostanie się z kłopotów finansowych. Oto serwis pożyczek społecznościowych Kokos.pl wprowadza własne rozwiązanie do złudzenia przypominające właśnie pożyczkę konsolidacyjną.

Nowy typ aukcji pożyczkowych nazwany został „Spłać swoje raty”. Pożyczkobiorcy zyskują możliwość  spłaty wszystkich dotychczasowych zobowiązań za pomocą pieniędzy uzyskany z jednej pożyczki. W praktyce oznacza to możliwość względnie łatwego zmniejszenia wysokości płaconych rat poprzez zwiększenie ich liczby. Należy dodać że nierozważne używanie tego narzędzia może pogłębić kłopoty finansowe pożyczkobiorcy, ale z drugiej strony wystarczy szczypta rozsądku i finansowej inteligencji aby dzięki aukcjom „Spłać swoje raty” wyjść z długów bez zbytnich wyrzeczeń.

Aukcje pożyczkową „Spłać swoje raty” możesz założyć nawet przy wykorzystanych miesięcznym limicie rat i limicie kwoty pożyczki. Wystarczy że:

 • Założysz aukcję „Spłać Swoje Raty”
 • Wskażesz pożyczki które mają zostać spłacone
 • Ewentualna nadpłata zostanie przekazana na Twoje konto bankowe

Przedstawione rozwiązanie wydaje się idealne dla pożyczkobiorców, jednakże ja na razie poczekam z inwestowaniem w tego typu pożyczki, przynajmniej do czasu ukazania się ich statystyk spłacalności. Regulamin Aukcji „Spłać swoje raty” znajduje się tutaj.

PS. Warto abyś wiedział że racji czwartych urodzin serwisu Kokos.pl można okazyjnie dokonać weryfikacji miejsca zamieszkania i weryfikacji rachunków za 1zł, oszczędzając tym samym 12zł(promocja trwa do 22 lutego włącznie).

Powiązane posty

7 thoughts on “Społecznościowa pożyczka konsolidacyjna
 1. Wrocław

  Takich właśnie informacji szukałem… Dzięki

 2. Arek

  Jeśli sytuacja tego człowieka była by aż tak beznadziejna to nikt by mu nie dał kredytu konsolidacyjnego:)

 3. Tomek

  Kiedyś oglądałem Ciekawy program, w którym to pewien Pan, stwierdził że jak człowiek nie ma z czego płacić raty to kredyt konsolidacyjny też nie spłaci.

 4. Arek

  Nic dodać, nic ująć. Jeśli dorosły człowiek zobowiązuje się oddać pieniądze to zobowiązanie nie spadnie z niego ot tak. Zawsze należy mieć na uwadze konsekwencje podejmowanych decyzji.

 5. akcjowy

  konsolidacja czasami jest dobra na problemy z zaciągniętymi pożyczkami w różnych bankach , pozwala to na uporządkowanie zadłużenia i ujednolicenie rat, a dodatkowo zmniejsza koszty obsługi takiego zadłużenia ale to nadal zobowiązanie , które musimy spłacać

 6. Arek

  No i mamy pierwszy pozytyw:)

 7. Qulin

  Zaraz zaproponuje to mojemu jednemu PB, który się notorycznie spóźnia z powodu lekko za wysokiej raty.

Zostaw komentarz