Pożyczki

Smartney – nowy gracz na polskim rynku pożyczek, którego warto lepiej poznać

najwazniejsze informacje i opinie o smartney Posted On
autor Stanisław Kraski

Sprawdź wyrażane o Smartney opinie – nowy gracz na polskim rynku pożyczek, którego warto lepiej poznać

Rynek pożyczek online w Polsce jest niezwykle rozwinięty, co spowodowane jest olbrzymią wygodą, przejrzystością warunków zaciąganej pożyczki i minimalną ilością formalności. Zdawałoby się, że nowym graczom w tym sektorze ciężko jest się przebić i dostarczyć klientom ciekawą ofertę, jednak niektórym się to udaje, a świetnym przykładem mogą być tutaj pożyczki od Smartney. Wyrażane o Smartney opinie są niezwykle przychylne, gdyż instytucja ta łączy tradycyjne podejście z innowacją i bezpieczeństwem.

Smartney – powiew świeżości na polskim rynku pożyczek online

Smartney to nowość na rynku polskim, która wnosi nową jakość na polu pożyczek online. Jest to instytucja finansowa, która łączy tradycyjne podejście do pożyczania z innowacją. Pożyczka od Smartney bardzo przypomina tradycyjny kredyt w banku, jednak formalności wymagane do jej uzyskania są niezwykle uproszczone, a sam proces zaciągania pożyczki przebiega niezwykle sprawnie. Do tego oprocentowanie pożyczek jest znacznie niższe niż u innych firm pożyczkowych.

Do tej pory na rynku istniały jedynie dwie opcje zaciągnięcia pożyczki online. Można było zaciągnąć ją przy minimum formalności, płacąc jednak za to słono w postaci wysokiego oprocentowania i prowizji, albo przejść przez proces, po którego pozytywnym zakończeniu można się było cieszyć co prawda pożyczką na korzystniejszych warunkach, jednak procedury wymagają tutaj spełnienia wysokiej liczby formalności, weryfikacji i dostarczenia dużej ilości dokumentów oraz zaświadczeń. Smartney oferuje za to pożyczki na korzystnych warunkach z minimum formalności.

Ile i w jaki sposób można pożyczyć?

Smartney oferuje pożyczki nawet do 60.000 złotych z maksymalnym okresem spłaty wynoszącym 5 lat, z których mogą skorzystać osoby w wieku od 25 do 70 lat. Efekt zachwytu budzi łatwość zaciągnięcia pożyczki od strony weryfikacji wniosku, gdyż ta ma miejsce z użyciem zaawansowanych zautomatyzowanych narzędzi, które analizują nasz rachunek bankowy, a konkretnie wpływy na niego w celu sprawdzenia rzeczywistych dochodów. Do tego wysyłają one zapytania do baz danych, z których korzystają inne firmy pożyczkowe oraz banki. Dzięki tym inteligentnym mechanizmom możliwe jest skrócenie czasu oczekiwania na decyzję nawet do 1 minuty, co jest prawdziwym hitem. W przypadku pozytywnej weryfikacji przelew środków na podane konto następuje niemalże natychmiastowo.

Po zaciągnięciu pożyczki  otrzymuje się też dostęp do wysoce dopracowanego panelu, który umożliwia wgląd w harmonogram spłat i oprocentowanie. Pożyczkę spłacać można zgodnie z harmonogramem, ale też można spłacić ją wcześniej, co warto zrobić, aby odzyskać część kosztów jej obsługi.

Krążące o Smartney opinie w Internecie podkreślają łatwość zaciągnięcia tam pożyczki oraz korzystne warunki. Pożyczkodawca ten z całą pewnością wyróżnia się na rynku pożyczek online.

 

testowe zmiany posta

5/5 - (1 vote)

Powiązane posty

Zostaw komentarz