Pożyczki

Rodzinne pożyczki opinie i wymagania dotyczące usług

rodzinne pozyczki oferta Posted On
autor Stanisław Kraski

W Polsce istnieje ponad 200 legalnie działających firm udzielających pożyczek pozabankowych. Jedną z nich są Rodzinne Pożyczki, które swoją działalność rozpoczęły niespełna rok temu. Firma finansowa zapewnia, że pożyczki udzieli każdemu, kto takich świadczeń potrzebuje. W trakcie składania wniosku jesteśmy zapewnieni, że nasza historia kredytowa nie będzie sprawdzana w BIK ani innych rejestrach. Jak jest w rzeczywistości? Jaki Rodzinne Pożyczki opinie mają w internecie?

Rodzinne Pożyczki – Wymagania, jakie musimy spełnić, aby otrzymać wsparcie finansowe

Aby otrzymać wsparcie finansowe w firmie Rodzinne Pożyczki musimy spełnić szereg postawionych przez pożyczkodawcę wymagań. Jak się jednak okazuje nie są one szczególnie wygórowane. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie wypłacaniem chwilówek przeznaczonych na dowolny cel. Wsparcie udzielane jest na kwotę 300 – 3 000 zł na maksymalny okres 30 dni (min. 3).

Podstawowe wymagania, które musimy spełnić przed złożeniem wniosku obejmują:

  • posiadanie ważnego dokumentu tożsamości (dowodu osobistego),
  • posiadanie polskiego obywatelstwa i aktualnego adresu zameldowania na terenie RP,
  • bycie w wieku mieszczącym się w przedziale 19 – 71 lat,
  • posiadanie pozytywnej historii kredytowej (brak wpisów w rejestrach dłużników).

 

Rodzinne pożyczki opinie o firmie

Jak to w branży chwilówek bywa – opinie są oczywiście mieszane. W tym konkretnym przypadku przeczytamy pozytywne wypowiedzi w kwestii samego udzielania kredytów. Klienci rzadko kiedy spotykają się z odmową, jeśli udowodnią (przez konto bankowe), że w ostatnich 3 miesiącach uzyskali zadeklarowane przychody. Do odrzucenia wniosku najczęściej dochodzi w przypadku osób ze złą historią kredytową, bezrobotnych czy pracujących dorywczo. Nie jest jednak wykluczone, aby otrzymać pożyczkę nawet wtedy – wystarczy przesłać wyciąg z konta bankowego w celu weryfikacji, co zrobimy automatycznie przez system Kontomatik.

Zdaniem klientów najtrudniej jest otrzymać wsparcie po raz pierwszy na wyższą kwotę. Dzieje się tak ze względu na ryzyko związane z udzieleniem krótkoterminowej pożyczki. Po pierwszej spłacie kwota limitu zwiększy się, dzięki czemu za drugim i kolejnymi razami otrzymamy satysfakcjonujące nas kwoty.

Według opinii zamieszczanych w internecie wnioskujemy, że marka Rodzinne Pożyczki ma atrakcyjną ofertę refinansowania. Termin spłaty wydłużymy już za 15% pobranej kwoty. Nie jest to najwyższa kwota, bo na rynku są takie podmioty, które życzą sobie wpłaty równowartości 25% zaciągniętego kredytu.

Chwilówki bezproblemowo udzielane są na dowolny cel. Ich dużą zaletą jest niewygórowane oprocentowanie – to w skali miesiąca wynosi zaledwie 18%. Na przykładzie 100 zł po 30 dniach będziemy zobowiązani zwrócić 118 zł.

Jeśli chodzi o windykację rodzinne pożyczki opinie na ten temat ma standardowe. Kto odbiera telefony, ten nie narzeka na windykację, a jeśli poprowadzi w odpowiedni sposób rozmowę, może uzyskać nawet opcję rozłożenia na raty. Gorzej jest, gdy nie odbieramy telefonów i ignorujemy maile – wówczas będziemy musieli się liczyć z postępowaniem komorniczym.

Powiązane posty

Zostaw komentarz