kokos.plNewsSocial lendingZysk

Raty online na warunkach klienta

raty online Posted On
autor Stanisław Kraski

Pożyczka na warunkach ustalonych przez klienta w celu opłacenia zamówienia złożonego w sklepie internetowym – to nowa możliwość wykorzystania pożyczek społecznościowych. Kupujący sam określi liczbę rat i oprocentowanie, a pieniądze trafią bezpośrednio na konto sklepu.

 

„Pożyczka na zakup w sklepie” to nowa funkcjonalność serwisu pożyczek społecznościowych Kokos.pl. Pozwala ona zapłacić za zamówienie złożone w sklepie internetowym pieniędzmi pozyskanymi od użytkowników Kokos.pl. O ilości rat i oprocentowaniu pożyczki decyduje pożyczkobiorca. Wiarygodni klienci mogą otrzymać pożyczkę nawet w ciągu 7 minut. Maksymalny czas oczekiwania na decyzję to 3 dni. Pieniądze trafią bezpośrednio na konto sklepu dzięki usłudze płatniczej Blue Media, operatora Kokos.pl.

 

Cały proces to tylko kilka prostych kroków:

Sklep i pożyczka społecznościowa

 

– Pożyczka na zakupy to dla klientów możliwość skredytowania wydatków w sklepach internetowych. Także tych, które nie oferują sprzedaży ratalnej – mówi Tomasz Bobrowski z serwisu Kokos.pl. – Największym atutem usługi jest fakt, że formalności można załatwić całkowicie online  – dodaje T. Bobrowski.

 

Zbliżające się Mikołajki to idealna okazja do sprawdzenia pożyczek społecznościowych podczas zakupów w sklepach internetowych. Kokos.pl przygotował promocyjne ceny weryfikacji dla nowych i dotychczasowych klientów. Ci pierwsi mogą zamówić pakiet niezbędnych weryfikacji tylko za 1 zł, a drudzy w tej cenie sprawdzą się m.in. w bazach dłużników.

 

Kokos.pl to pierwszy i największy w Polsce serwis pożyczek społecznościowych. W ciągu przeszło 4 lat skorzystało z niego ponad 200 tys. internautów, którzy pożyczyli sobie wzajemnie 80 mln zł. Średni zysk z inwestycji wynosi obecnie ponad 19%, a spłacalność przekracza 92,5%. Operatorem serwisu jest firma Blue Media S.A.

Ważne info: Do 10.12.2012 zapłacisz mniej za weryfikacje BIG oraz tożsamości na serwisie Kokos.pl – każda 1 zł.

Powiązane posty