NewsSocial lending

Przyjemne odnawianie pożyczki

odnowienie pożyczki Posted On
autor Stanisław Kraski

WKoloPożyczkobiorcy często potrzebują pieniędzy z pożyczki nieco dłużej niż pierwotnie to zadeklarowali. Serwis Sekrata.pl wychodząc naprzeciw tym potrzebą niedawno znacznie ułatwił przedłużanie pożyczek. Jak to działa?

 • Pożyczkobiorca chcący przedłużyć aukcję 7,15 lub 30 dniową klika na przycisk ODNOWIENIE tym samym wysyłając informację do inwestora,
 • inwestor akceptuje odnowienie pożyczki,
 • zostaje zawarta nowa pożyczka spłacająca zaległe odsetki starej pożyczki, ewentualny bonus dla inwestora trafia na jego subkonto.

Istnieje także możliwość wysłania prośby o przedłużenie pożyczki przez inwestora.

Podobne rozwiązanie dostarcza linia pożyczkowa serwisu Zakra.pl. Należy także pamiętać żeby przy rolowaniu długu w zaprezentowany sposób nie wpaść w objęcia pętli zadłużenia, o co przy nierozważnym korzystaniu z wymienionych narzędzi może być wcale nie trudno.

Pamiętaj że ciągle każdy czytelnik bloga pozyczki20.com może dostać parę dodatkowych złotówek za rejestrację w Sekreta.pl.

Powiązane posty

5 thoughts on “Przyjemne odnawianie pożyczki
 1. Arek

  Nie do końca mogę się z Tobą zgodzić. Ilość udzielanych pożyczek bardzo powoli rośnie, jest dość stabilna od dłuższego czasu. Za to rosną kwoty pożyczek – ale to znaczy że ludzie spłacają pożyczki i zyskują zaufanie inwestorów.

 2. Gra na giełdzie

  Ogólnie rozpoczął się teraz szał pożyczek w Polsce i obawiam się, że nie świadczy to zbyt dobrze o kondycji przeciętnego gospodarstwa domowego.

 3. Arek

  Zgadza się;) Zainteresowanych odsyłam do wpisu o społecznościowej pożyczce konsolidacyjnej.

 4. Tomasz

  Kokos.pl ma od dawna opcję „spłać swoje raty” 😉

 5. Qulin

  Całkiem spoko sprawa, ciekawe czy na kokosie coś takiego się pojawi w niedługim czasie 😉

Zostaw komentarz