Bez Kategorii

Przeczytaj co piszą o social lending w prasie biznesowej (linki)

social lending Posted On
autor Stanisław Kraski

GazetyOsoba Alberta Kaczmarczyka, rekordzisty Polski w pożyczkach społecznościowych, który pożyczył tym sposobem już ponad milion złotych, stała się ostatnio prologiem dwóch artykułów o social lending w renomowanych czasopismach.

„Początkowo brałem małe pożyczki w sieci z krótkim okresem spłat. Dzięki rozpoznawalności mojej firmy zyskałem duże zaufanie w oczach inwestorów. A dzięki temu odkryłem nowy, dobry i tani sposób finansowania mojej działalności. Najważniejsze, że bez zbędnej papirologii i miliona pytań. Serwisy internetowe są bardziej konkurencyjne od banków, które nawet do niewielkiej pożyczki żądają przedstawienia bardzo dużej liczby dokumentów”

czytamy słowa Pana Alberta w BLOOMBERG BUSINESSWEEK POLSKA z 2013-04-15.

O rekordziście Polski w pożyczkach społecznościowych, oraz także szerzej o ekonomii „dzielenia się” przeczytamy w Newsweeku.

Zapraszam do lektury!

Powiązane posty

6 thoughts on “Przeczytaj co piszą o social lending w prasie biznesowej (linki)
 1. office technology

  Then send the postcard to all of the addresses in your area, and try to draw customers in. Make the process pain-free with debt collection software for a small business that automates this tedious process and adds to your company’s bottom line.

  A customer is injured while using a product you sold and
  files a claim for indemnity.

 2. Arek

  Ja proponuję popatrzeć na prognozy serwowane przez fundusze i doradców finansowych, one są dopiero dalekie od rzeczywistości;)

  Moim skromnym zdaniem 99+% wszelkich prognoz finansowych jest bezwartościowych. Nie ma się co łudzić że szczęśliwie trafimy akurat na dobry 1%.

 3. Geoarbitraz

  Dla fanów tematu polecam poszukanie informacji o SL sprzed kilku lat. Choć obecnie jest to kilka ciekawych serwisów, to jednak osiągane wyniki są baaaardzo dalekie od prognoz z początku działania branży w naszym kraju.

 4. Krzysztof

  Pan Albercik to kolejna piramida finansowa.

 5. Arek

  Skąd masz takie wieści?

 6. Qulin

  No ale coś biznes Pana Alberta ostatnimi czasy pada, ponieważ są znaczne problemy ze spłatą…

Zostaw komentarz