Bez Kategorii

Promocyjna lokata lepsza niż pożyczki społecznościowe

promocyjna lokata Posted On
autor Stanisław Kraski

Lendico

Na tym blogu mogłeś już przeczytać o tym jak wypada porównanie pożyczek społecznościowych i lokat bankowych. W porównaniu zwyciężyły pożyczki, ale artykuł nie obejmował niecodziennych sytuacji takich jak aktualna promocja w IdeaBank gdzie za samo założenie lokaty Happy możesz otrzymać premię 50 zł.

Oprócz bonusu lokata ma także inne zalety:

 • Jest oprocentowana na 5%,wyżej niż stawka rynkowa
 • Minimalna kwota to 1 tys. złotych
 • Trwa tylko 3 miesiące
 • Nie trzeba zakładać konta bankowego ani kupować żadnego produktu finansowego
 • Mam w tym banku lokaty od paru lat i mogę go polecić!

Minusy:

 • Zakładając lokatę można narazić się na telefony marketingowców którzy będą chcieli nam wcisnąć kolejne produkty finansowe. Całkiem przypadkowo odkryłem jednak lekarstwo na te problemy – podczas takiej rozmowy należy wyraźnie zaznaczyć że prosimy o wypisanie z listy klientów do których wykonywane są telefony. U mnie zadziałało i od ponad roku nie dostałem od IdeaBanku żadnego telefonu.
 • Promocja obejmuje tylko nowych klientów IdeaBank
 • Promocja trwa jeszcze niecały miesiąc

A tutaj jeszcze filmik od IdeaBanku:

Powiązane posty

7 thoughts on “Promocyjna lokata lepsza niż pożyczki społecznościowe
 1. Michalina

  Fajna oferta 🙂

 2. Arek

  Ja nie;)

 3. bezpieczny-zysk.com

  Ostatnio pojawiła się jakaś nowa lokata od Aviva. Trochę to dziwne i zastanawiam się czy to nie ściema. Ktoś może korzystał już?

 4. Arek

  Witam, dziękuję za informacje, bardzo mi przykro że została Pani tak potraktowana. Postaram się wyjaśnić sprawę z Agorą.

 5. jagaja

  Witam,
  Skorzystałam z linka i lipa. Podałam swój adres mailowy. Otrzymałam linka aktywacyjnego gdzie z automatu byłam zalogowana i to wszystko. Panel który trzeba nacisnąć, by otrzymać premię nie działa. Nie wyświetla się też żadna informacja np o starej przeglądarce itp. Zresztą próbowałam na dwóch. Wylogowałam się więc i zaczął się większy cyrk – podane hasło nie jest przyjmowane. Wysłałam dwie prośby o nowe hasło – to samo. Promocja niby ma trwać do 05.10.2014 ale już widzę, że się zakończyła. Nie podoba mi się to, że w ten sposób Agora wyłudziła mój adres mailowy do przesyłania spamu. Do tego jeszcze informacja, że na założenie lokaty mam 30 minut. Można więc przypuszczać, że po 30 minutach wszystko się odblokuje i dostanę informację, że no upss – nie zmieściłam się w limicie czasu. Lipa ogólnie i nie polecam, bo jakie można mieć gwarancje, że te cyrki nie powtórzą się przy usiłowaniu nieprzedłużania lokaty i wypłacie pieniędzy.

 6. Arek

  Logujesz się na konto, klikasz na opcje lokaty i zmieniasz odnawialana na nieodnawialna.

 7. Surowy

  W jaki sposób zakończyć tą lokatę po 3 miesiącach żeby się nie przedłużyła?

Zostaw komentarz