APIkokos.plNews

Programy wspomagające inwestowanie w pożyczki

inwestowanie w pożyczki Posted On
autor Stanisław Kraski

komputerNa Pożyczki 2.0 mogłeś już przeczytać o dobrodziejstwach oferowanych przez Kokos API, mogłeś też zapoznać się z kilkoma analizami dokonanymi za jego pomocą takimi jak analiza wpływu weryfikacji allegro lub weryfikacji miejsca zamieszkania na spłacalność pożyczki. Z wszystkich zalet API korzystała jak na razie wąska grupa osób potrafiących programować lub zdolnych do zapłacenia za napisanie odpowiedniego dedykowanego oprogramowania. Zarząd kokos.pl, będącego nadal największym serwisem oferującym pożyczki społecznościowe, postanowił ten stan rzeczy zmienić i każdemu użytkownikowi ich platformy udostępnić wyspecjalizowane programy. W tym celu ogłoszono konkurs na najciekawsze aplikacje komputerowe korzystające z kokosowego API, poniżej możesz przeczytać oficjalny komunikat prasowy:

W konkursie na aplikację związaną z serwisem Kokos.pl można wygrać łącznie 10 tysięcy złotych. Połowę tej kwoty otrzyma autor najlepszego programu wybranego w głosowaniu przez Użytkowników Kokos.pl.

Pierwszy i największy w Polsce serwis umożliwiający otrzymanie pożyczki od Internautów i inwestowanie wolnych środków zaprasza do konkursu na najciekawsze aplikacje. W skrócie chodzi o to, aby napisać program, który rozszerzy obecne funkcjonalności platformy i będzie przydatny jej Użytkownikom. Organizatorem konkursu jest operator serwisu Kokos.pl, sopocka firma Blue Media S.A.

Zespół Kokos.pl czeka na ciekawe aplikacje wykorzystujące dane, które można pobrać z WebAPI. – Liczymy na pomysłowość programistów – mówi Tomasz Bobrowski, rzecznik platformy Kokos.pl. – Zachęcamy do pisania programów działających nie tylko na stronach internetowych czy w serwisie. Być może powstaną ciekawe aplikacje mobilne?

Do przeznaczenia chwili na pracę w czasie wakacji zachęcają nagrody finansowe. Autor najlepszej aplikacji otrzyma 5 tys. zł, za drugie miejsce przewidziano 3 tys. zł, a za trzecie 2 tys. zł. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Użytkowników serwisu Kokos.pl w drodze głosowania.

Pierwszy etap konkursu trwa do 30 września br. Do tego czasu można zgłaszać swoje aplikacje. Następnie organizatorzy wybiorą maksymalnie 20 z nich i poddadzą głosowaniu w serwisie.

Ten konkurs to na pewno pozytywna wiadomość, jeśli jesteś programistą masz szansę na niezły zarobek, jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem już niedługo będziesz miał do dyspozycji ciekawe narzędzia. Aby wziąć udział w konkursie trzeba posiadać konto na kokos.pl, regulamin konkursu przeczytasz tutaj.

Powiązane posty

Zostaw komentarz