Pożyczki

Pożyczki w domu bez BIK dla zadłużonych- czy jest to dobre rozwiązanie?

pozyczki w domu bez bik Posted On
autor Stanisław Kraski
 Co ma zrobić osoba, która znalazła się w trudnej sytuacji finansowej i potrzebuje gotówki? Nie może jednak wziąć pożyczki online ponieważ komornik zajął rachunek bankowy. Jednak  zawsze może skorzystać z pożyczki do domu bez BIK dla zadłużonych. Na czym polega taka pożyczka? Czy warto ją posiadać?

Pożyczka do domu- kto może z niej skorzystać?

 Pożyczki do domu świadczą różne firmy pożyczkowe- ogłoszenia firm można znaleźć na różnych słupach ogłoszeniowych. Niestety większość firm, które ogłaszają się na słupach ogłoszeniowych zajmuje się głównie zbieraniem danych osobowych- nawet jeśli pożyczą pieniądze to koszt pożyczki jest bardzo wysoki. Dlatego najbezpieczniej jest zaciągnąć pożyczkę w firmie pozabankowej.
 Jeśli klient wpadł w poważne tarapaty finansowe to jego możliwości zaciągnięcia kredytu w banku są równe zeru. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy poza bankowej. Firmy pożyczkowe często nie sprawdzają historii kredytowej i udzielają pożyczek także osobą, które nie posiadają regularnych dochodów czy są zadłużone.

Pożyczka bez BIK w domu klienta, a chwilówka przez internet?

 Najszybszą możliwą pożyczką jest pożyczka przez internet- wystarczy wypełnić wniosek oraz wysłać przelew weryfikacyjny. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze wypłacane są na konto klienta.
 Sytuacja pożyczkobiorcy komplikuje się w momencie, gdy nie posiada konta w banku bądź konto w banku zostało zajęte przez komornika. Wtedy jedynym ratunkiem jest pożyczka w domu bez BIK dla zadłużonych.
 Pożyczkę domową watro zaciągnąć tylko od znanej i sprawdzonej firmy dzięki temu pożyczkobiorca nie będzie narażony na dodatkowe koszty np: przedpłaty (często stosowane przez mało znane firmy pożyczkowe). Pożyczka w domu jest to po prostu wizyta przedstawiciela firmy pożyczkowej w domu. Firmy pozabankowe znane są z dużej przyznawalności pożyczek oraz bardzo rzadkiej weryfikacji w bazach BIK, BIG oraz KRD. Jednak pożyczkodawcy oferujący pożyczkę bez BIK w domu wymagają od pożyczkobiorcy zaświadczenia o zarobkach bądź wydruku z konta o wysokości oraz  regularności dochodów.

Pożyczkę bez BIK w domu dla zadłużonych jak dostać?

Pożyczka w domu klienta- wszystkie formalności czyli podpisanie umowy oraz przekazanie pożyczki odbywa się w domu klienta. Aby otrzymać pożyczkę w domu bez BIK pożyczkobiorca musi:
  • wybrać odpowiednią firmę pozabankową w której ma zostać udzielona pożyczka
  • wypełnić formularz na stronie pożyczkodawcy
  • odebrać telefon od konsultanta firmy pozabankowej- ustalić szczegóły i umówić się na podpisanie umowy w domu
  • podpisać umowę i otrzymać pożyczkę

Jaki jest koszt pożyczki do domu?

Pożyczki w domu klienta są znacznie droższe od pożyczek online. Wynika to z faktu, iż firmy pożyczkowe naliczają dodatkową opłatę za każdorazową wizytę konsultanta w domu klienta. Jeśli klient zdecyduje się na wizyty konsultanta w domu- po odbiór rat, to wtedy zostaną doliczone co miesięczne koszty wynikające z odbioru rat przez pracownika.
Osoba, która decyduje się na pożyczkę w domu bez BIK musi zawsze dokładnie zapoznać się z umową i  dokładnie przeanalizować czy będzie ją stać na spłatę pożyczki.

Powiązane posty

Zostaw komentarz