Bez Kategoriikokos.pl

Pożyczki społecznościowe warte 130 milionów

pożyczki społecznościowe Posted On
autor Stanisław Kraski

Według ekspertów z firmy Blue Media SA, polski rynek pożyczek społecznościowych jest obecnie wart 130 milionów zł. Jeszcze ciekawsza jest udostępniona przez Kokos.pl grafika informacyjna.

statystyki kokos

Statystyka udzielanych pożyczek mówi sama za siebie, ilość składanych wniosków o pożyczkę na przestrzeni minionych lat była w przybliżeniu stała, jednak średnia kwota pożyczki szybko rosła(w ciągu trzech lat wartość ta zwiększyła się dwukrotnie!).

Większa kwota pożyczki to przede wszystkim bardziej opłacalna jej ewentualna windykacja, bo koszty podstawowych działań windykatora są znacznie mniejszą częścią kwoty długu.

Grafika pochodzi z materiałów przygotowanych przez Kokos.pl z okazji ich 4 urodzin. Z okazji urodzin można zakupić promocyjny pakiet weryfikacji dla nowych użytkowników warty 29zł za 1zł, lub dla obecnych użytkowników weryfikację BIG wartą 12zł także za 1zł. Moim zdaniem warto odwiedzić w najbliższych dniach Kokos.pl, a także śledzić tego bloga poprzez kanał RSS(Co to jest RSS?) bo już wkrótce ukażą się na nim informacje o kolejnych urodzinowych akacjach kokosa.

Powiązane posty

4 thoughts on “Pożyczki społecznościowe warte 130 milionów
 1. Marcin

  I bardzo dobrze, niech SL rozwija się szybko i sprawnie. W końcu jakaś duża alternatywa dla banków 🙂

 2. Tomek

  W sumie jakoś mnie to nie dziwi, tyle mogłyby zarobić banki dając lepszą ofertę, ale dobrze, że takie coś jest. Dla nas zwykłych ludzi…

 3. Arek

  Niestety nie ma. Może warto zapytać kokos.pl o to, tylko powiedz dlaczego akurat to jest dla Ciebie interesujące;)

 4. Damian

  Jest info ile spośród tych pożyczek jest pożyczana w punktach naziemnych?

Zostaw komentarz