Bez Kategorii

Pożyczki społecznościowe w telewizji

Posted On
autor Stanisław Kraski

Telewizja

W opracowaniach na temat kredytów gotówkowych przygotowanych przez media internetowe często można przeczytać o  pożyczkach społecznościowych, jendak tradycyjne media jak do tej pory milczały o tym sposobie na tani kredyt. Grono osób mających pojęcie o istnieniu pożyczek społecznościowych postanowił poszerzyć lider rynku social lending – kokos.pl. Dwa klipy reklamowe emitowane są na tematycznych kanałach TVN, Polsat, At Media i promują hasło „Pociągnij z kokosa!”. Gorąco zapraszam Cię do oglądania:

Reklamy kokos.pl w telewizji są dla Ciebie jako użytkownika serwisów pożyczek społecznościowych czytelnym sygnałem że branża szybko rozwija się i rośnie w siłę, a ściąganie do serwisu pożyczkobiorców poprzez reklamy telewizyjne będzie skutkowało pojawianiem się jeszcze większej liczby okazji do osiągnięcia wysokiego zysku.

Powiązane posty

3 thoughts on “Pożyczki społecznościowe w telewizji
 1. kalkulator inwestycyjny

  @lukaszpp zgadzam się z to bą w zupełności jeśli chodzi o nikłą konkurencje oraz niejasne regulacje prawne w tym zakresie. Jest to niewątpliwie czynnik zniechęcający ludzi to tego typu rozwiązań (w tym i mnie)

 2. Arek

  Moim zdaniem taka promocja idei social lending przyniesie korzyści zarówno pożyczkobiorcom którzy poznają tańszą alternatywę, inwestorom którzy będą mogli pożyczać większej ilości osób, branży pożyczek społecznościowych bo zwiększy się świadomość społeczna a także kokos.pl który jest przecież największym serwisem w tej branży.

 3. lukaszpp

  tak, branża się rozwija, ale wciąż brakuje dobrej konkurencji i rozwiązań prawnych. Reklamy w telewizji są dobrym sposobem, żeby pokazać większej ilości ludzi alternatywę dla banków.
  Mam nadzieję, że to zwróci uwagę opinii publicznej, a nie tylko przyniesie zyski kokosowi.

Zostaw komentarz