Pożyczki

Pożyczki na dowód – szybko i wygodnie

pozyczki z dowodem Posted On
autor Stanisław Kraski

Materialny komfort

Finansowa stabilizacja to coś niezwykle cennego i pożądanego. Przez wielu ludzi uważana jest za jeden z najważniejszych aspektów życia. Zapewnia spokój ducha, zmniejszenie poziomu stresu, poczucie kontroli. Daje możliwość pozwalania sobie na różnego rodzaju przyjemności i sprawia, że z większym optymizmem można patrzeć w przyszłość. Niestety, nawet zbudowana na solidnych podstawach, którymi mogą być, między innymi, regularne dochody, może zostać w każdej chwili utracona. Nieprzewidywalne sytuacje losowe, takie jak: poważna choroba, śmierć, utrata źródła zarobku, konieczność udzielenia pomocy innej osobie sprawiają, że każdy może znaleźć się w trudnej sytuacji finansowej. Co wtedy zrobić?

Jednym z pierwszych rozwiązań, jakie przychodzą do głowy, są różnego rodzaju pożyczki. Udzielić jej mogą różne podmioty, począwszy od bliższych lub dalszych znajomych, na bankach skończywszy. Oprócz zalet, niosą one ze sobą również wady. W przypadku pożyczek udzielanych przez bank jest to konieczność szczegółowej i żmudnej weryfikacji, wydłużający się niekiedy proces podejmowania decyzji w sprawie udzielenia pożyczki oraz wymóg dostarczenia niezbędnej dokumentacji. To wszystko może skutecznie zniechęcić kogoś, kto znalazł się w pilnej potrzebie i pieniędzy potrzebuje w danej chwili.

Pożyczki na dowód – pomoc w nagłej potrzebie

Rynek finansowy dostrzegł ten problem i wyszedł mu naprzeciw, opracowując ofertę skierowaną głównie do takich klientów. Coraz większa ilość firm pożyczkowych i ich wzrastająca popularność sprawiają, że konsumenci mają dziś do wyboru ciekawą alternatywę. Rozwiązaniem szczególnym uwagi są pożyczki na dowód. Dzięki zmniejszeniu formalności do prawdziwego minimum, pieniądze można otrzymać wyłącznie poprzez okazanie dowodu osobistego oraz przedłożenie zaświadczenia o źródłach dochodów. Co ciekawe, niektóre firmy nie wymagają wyciągów bankowych ani dokumentów od pracodawcy, bazując nawet na spisanym przez konsumenta oświadczeniu. Niezbędnym wymogiem jest również posiadanie rachunku bankowego zarejestrowanego na osobę ubiegającą się o pożyczkę oraz telefonu. Firma pożyczkowa dokona weryfikacji wiarygodności konsumenta poprzez sprawdzenie baz dłużników, rejestrów finansowych, takich jak: Biuro Informacji Kredytowej, czy Biuro Informacji Gospodarczej.

Wiele zalet i minimum formalności

Pożyczki na dowód posiadają kilka niekwestionowanych zalet. Oprócz praktycznego braku formalności, który pozwala zaoszczędzić wiele czasu i kłopotu, przyznawane są znacznie częściej i chętniej, niż pożyczki udzielane przez bank. To doskonałe rozwiązanie dla osób znajdujących się w nagłej potrzebie, bowiem pożyczane pieniądze w wielu przypadkach znajdują się na ich koncie jeszcze tego dnia, w którym zapadła decyzja o udzieleniu pożyczki! Cały proces przebiega w sposób transparentny i zrozumiały dla każdego klienta. Dzięki temu w łatwy sposób może on sprawdzić wysokość kwoty, którą będzie musiał zwrócić firmie. Jest to więc usługa w pełni bezpieczna i profesjonalna, a przy tym niezwykle wygodna i korzystna.

Powiązane posty

One thought on “Pożyczki na dowód – szybko i wygodnie
  1. Bogdan

    Ja cieszę się i korzystam z możliwości wzięcia pożyczki online, bez wychodzenia z domu. Polecam zwracać uwagę na te sprawdzone firmy, takie jak Szybka Gotówka.

Zostaw komentarz