Bez Kategoriikokos.pl

Pożyczka na telefon w kokos.pl

pożyczka na telefon Posted On
autor Stanisław Kraski

karta pre-paid kokos.plLider rynku social lending, serwis kokos.pl zaoferował pożyczkobiorcom możliwość otrzymania pożyczki społecznościowej w każdej sytuacji i z każdego miejsca, gdzie jest zasięg sieci komórkowej, dzięki wysłaniu krótkiej wiadomości SMS. Pożyczka udzielona przez inwestorów zostanie przesłana poprzez szybki przelew BlueCash.pl prosto na konto bankowe powiązane z Twoją zbliżeniową kartą BZ WBK MasterCard PayPass którą otrzymasz od serwisu. Kiedy już zarejestrujesz się w kokos.pl będziesz mógł aktywować usługę pożyczka na SMS wybierając pozycję Karta Kokos.pl w lewym menu Twojego konta. Jeśli będziesz potrzebował szybkiej gotówki wystarczy abyś wysłał na numer 75550 SMS o treści:

POZYCZ [kwota]

Kwota może wynieść 500zł, 1000zł, 2000zł, 3000zł. Dla przykładu aby złożyć wniosek o pożyczkę wysokości 2000zł wystarczy wysłać SMS o treści:

POZYCZ 2000

Po otrzymaniu wiadomości SMS  kokos.pl automatycznie zweryfikuje i wystawi aukcję  pożyczkową na serwisie.

Dodatkowo warto abyś wiedział że:

 • aby zamówić usługę pożyczka na SMS musisz posiadać aktywną weryfikację numeru telefonu
 • nie będziesz mógł pożyczyć innych kwot niż standardowe 500zł, 1000zł, 2000zł, 3000zł
 • koszt wysłania wiadomości SMS to 6,10zł
 • otrzymasz powiadomienie SMS o tym czy żądana kwota została zebrana
 • Twoja aukcja wystawiona w ramach usługi będzie trwać maksymalnie 48 godzin
 • w Twoim koncie będziesz mógł określić parametry aukcji(okres spłaty, oprocentowanie i opis) jaka ma być wystawiona po otrzymaniu przez serwis wiadomości SMS
 • jeśli nie określisz parametrów aukcji domyślnie będzie to pożyczka na 12 miesięcy i oprocentowanie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego (na dzień dzisiejszy jest to 20% w skali roku)
 • aukcja założona poprzez usługę Pożyczka na SMS będzie promowana na liście promowanych aukcji

Karty płatnicze z wizerunkiem kokosa po doładowaniu odpowiednią kwotą służą do wykonywania bezpiecznych płatności w technologii zbliżeniowej (PayPass). Płatności do kwoty 50 zł autoryzuje się zbliżając kartę do specjalnego czytnika. Powyżej tej kwoty należy posłużyć się indywidualnym kodem PIN. Z karty można także wypłacić pieniądze za pomocą bankomatu.

Jeśli działasz jako inwestor i posiadasz aktywną ofertę inwestorską będziesz otrzymywał powiadomienia e-mail o założonych przez Pożyczkobiorców aukcjach jeżeli ich parametry są zgodne z parametrami które wcześniej ustaliłeś. Pozwoli Ci to szybko udzielać opłacalnych pożyczek-chwilówek.

Regulamin usługi pożyczka na SMS przeczytasz tutaj.

Powiązane posty

3 thoughts on “Pożyczka na telefon w kokos.pl
 1. Inwestycje

  Jakoś uważam że pożyczki społecznościowe w Polsce ni do końca wypaliły.
  Na początku mojej przygody z nimi byłem pełen optymizmu i cieszyłem się z mojego średniego zyzku na poziomie 20%. Aktualnie z powodu kilku niesolidnych pożyczkobiorców zastanawiam się czy pokonam inflację. O lokacie już nie wspominając.
  Ciekaw jestem jak wygląda wasze doświadczenie z tego typu formą inwestowania.

 2. Arek

  Jest to wielka niewiadoma, jeśli ja zarządzał bym serwisem kokos.pl to raczej skupiał bym się na innym kierunku rozwoju niż własna karta, ale może właśnie dlatego to ktoś inny a nie nie ja siedzi w zarządzie.

 3. ynwestor

  Ciekaw jestem, czy pożyczka na telefon się przyjmie.

Zostaw komentarz