Bez Kategoriibezpieczeństwokokos.pl

Pochwała i nagana dla Richie.pl

feedback Posted On
autor Stanisław Kraski

Na blogu wspominałem kilkukrotnie że bardzo podoba mi się pomysł twórców Richie.pl – w zamian za określoną opłatę serwis gwarantuje zwrot zainwestowanego kapitału gdyby pożyczkobiorca nie spłacał długu. Mam dla Ciebie dwie wiadomości na temat tego serwisu.

1.Wiadomość dobra – z pełną odpowiedzialnością mógłbym polecać Ci ten serwis ponieważ ostatnio sam sprawdziłem jak działa i byłem zadowolony. Zainwestowany, a nie spłacony przez pożyczkobiorcę kapitał, wpłynął na moje konto bankowe w regulaminowym czasie i bez potrzeby stawiania czoła jakimś większym formalnościom. Było by to pocieszające gdyby nie…

2.Wiadomość zdecydowanie zła – serwis Richie.pl(według mnie z powodu bardzo dużej popularności) zmienił model biznesowy i już nie gwarantuje inwestowanego kapitału.

Nastąpiła zmiana regulaminu usługi świadczonej przez Richie. Oferujemy uzyskanie najwyższej możliwej spłacalności. Zapewniamy to poprzez opłacanie w imieniu naszych klientów zleceń windykacji ze skuteczną, wybraną przez nas firmą Pana Szymona Dudki.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji:
798 870 950.

Innymi słowy, teraz korzystając z usług Richie.pl polegamy na wysokiej jakości współpracującej z nimi firmy windykacyjnej, a nie na twardych gwarancjach odzyskania zainwestowanego w pożyczkę kapitału.

No cóż, nawet nowa opcja warta jest rozważenia ale to już nie to samo co kiedyś:)

Powiązane posty

Zostaw komentarz