Bez Kategorii

Nowa odsłona bloga

nowa odsłona Posted On
autor Stanisław Kraski

Czytasz właśnie troszkę spóźnione podsumowanie dotychczasowej działalności bloga, ale jeśli jeszcze nie wiesz o nowej promocji Smava to koniecznie przeczytaj poprzedni wpis.

Blog Pożyczki 2.0 wystartował 10 czerwca pod adresem pozyczki20.blogspot.com. Przez 3 i pół miesiąca został odwiedzony 4 tys. razy, generując 7 tys odsłon strony. Najlepszą poczytnością cieszyły się wpisy jak zarabiam 22% rocznie, lepsze niż procent składany, zarób 10zł za samą rejestrację na kokos.pl i spłacalność a allegro.pl. Największym źródłem odwiedzin były naturalnie wyszukiwarki, z których internauci trafiali na blog najczęściej po wyszukiwaniu hasła „pożyczki społecznościowe”. Z linków zamieszczonych przez innych blogerów największy ruch przyniosły Finanse domowe, APP Funds i Inwestycje Giełdowe, za to najbardziej zainteresowanych tematem Social Lending czytelników(najdłużej pozostających na blogu) posiada blog milion z tysiąca. Zapraszam do zapoznania się z tymi ciekawymi blogami, a ze swojej strony bardzo dziękuję wszystkim kolegom blogerom za umieszczenie linków do Pożyczek 2.0.

Kilka dni temu blog zmienił adres na Pozyczki20.com, uwalniając się spod ograniczeń (bardzo dobrego mimo to) serwisu blogowego blogger. Dzięki uprzejmości kolegów z grupy desi9n.pl powstała nowa, lekka wersja strony z przyjazną grafiką. Zainstalowano reklamy Google AdSense, zmienił się także adres kanału RSS bloga.

Bardzo pomocna okaże się każda Twoja uwaga na temat bloga pozostawiona w komentarzach. Jeśli tylko chcesz – napisz co ci się podoba w nowej odsłonie, a co chcesz by było zmienione, co sądzisz na temat stylu i tekstów autora, jakie nasuwają Ci się pomysły. Dzięki!

Powiązane posty

3 thoughts on “Nowa odsłona bloga
 1. Arek

  Dzięki za sugestię, muszę to skonsultować jeszcze z paroma osobami ale możliwe że pojawią się reklamy w RSS-ach.

  Pozdro.

 2. JohnySiwus

  Dodawaj google AdSense do rss’a 😉 bo wydaje mi się, że masz dużo użytkowników którzy właśnie korzystają z rss’a (tak jak ja) i więcej czasu spędzają nad Google Reader niż buszowaniu po stronach (jak wiadomo jest to wygodniejsze, dodajesz, czekasz na wpis, czytasz, interesuje to dodajesz sobie gwiazdkę i tyle), ale jakbyś do rss’ów dodawał Google AdSense to moim zdaniem zyskał byś parę klików, czyli trochę centów do przodu 🙂

 3. yossarian

  Dzięki za link do mnie:) Bardzo fajnie zmieniłeś swoją stronę. Podoba mi się.
  Pozdrawiam:)

Zostaw komentarz