kokos.plNewsSocial lending

Kokos płaci swoim fanom na Facebook

Posted On
autor Stanisław Kraski

karta prepaidJak już mogłeś przeczytać na blogu, od niedawna serwis kokos.pl oferuje karty płatnicze które po doładowaniu odpowiednią kwotą służą do wykonywania bezpiecznych płatności w technologii zbliżeniowej (PayPass). W ramach promocji serwis za darmo rozdał swoim fanom w serwisie Facebook 1000 kart prepaid wydanych przez Bank Zachodni WBK, wystarczyło polubić profil kokos.pl i podać adres, na który miała dotrzeć karta.

Teraz przyszedł czas na darmowe przelewy wprost na karty. Codziennie przez 4 dni do wygrania jest 200 i 100 zł.

Nowy konkurs serwisu pożyczek społecznościowych jest skierowany do posiadaczy rozdanych w lipcu kart prepaid z wizerunkiem Kokos.pl. Wystarczy przelać na kartę dowolną kwotę za pomocą serwisu szybkich przelewów Bluecash.pl i wysłać SMS z tytułem przelewu poprzedzonym hasłem BLUE na numer 7143 (1,22 zł z VAT), np. BLUE 9U9TYB2M. Codziennie w trakcie trwania konkursu do wygrania jest przelew w wysokości 200 zł na kartę osoby, której SMS dotrze najbliżej pełnej godziny. Drugie miejsce nagradzane jest kwotą 100 zł. Konkurs trwa od 24 do 27 sierpnia, a jego organizatorem jest firma Blue Media S.A.

Profil serwisu na portalu Facebook prowadzony jest bezpośrednio przez pracowników Blue Media, którzy uczestniczą w pracach nad rozwojem kokos.pl. Warto abyś został fanem tego serwisu pożyczek społecznościowych, bo z tego co wiadomo już przygotowywany jest nowy konkurs także dla osób nie posiadających karty. Jeśli nie chcesz przegapić tej nadchodzącej okazji na łatwe pieniądze, to subskrybuj blog Pożyczki 2.0 przez RSS(więcej o tym co to jest RSS tutaj) i zawsze bądź dobrze poinformowany o nowych promocjach w social lending.

Powiązane posty

8 thoughts on “Kokos płaci swoim fanom na Facebook
 1. Arek

  Gratulacje! Czyli jednak warto było:)

 2. Markus

  @Arek
  wielkie dzięki kolego blogerze – właśnie dostałem info, że wygrałem te 200 zł w konkursie kokos.pl

 3. Arek

  Twój wybór. Warto zwrócić uwagę że obecnie karty posiada naprawdę niewiele osób, jeszcze mniej wie o promocji, a znowu tylko część z tych osób zdecyduje się brać w niej udział.

 4. Markus

  @Arek
  bo ostatnio miałem wenę i akurat tacy a nie inni pożyczkobiorcy mi się na kokosie przytrafili.

  A co do tej promocji to po przeczytaniu regulaminu jednak rezygnuję.

  Po pierwsze jeżeli wpłacasz na kartę to minimum 30 zł musi być, a sms można wysyłać ile się chce, kosztuje 1 zł a wiem że ludzie mogą wysyłać dziesiątki sms aby wygrać.

  Ale mimo wszystko kartę z kokosa z pay wave mam, dzięki Twojemu blogowi (bo nie jestem aktywny na facebooku)

 5. Arek

  Markus – dzięki za miłe słowa. Po to jest ten blog żeby dzięki niemu każdy mógł taniej pożyczać, lepiej zarabiać na swoim kapitale i oczywiście korzystać z licznych promocji.

  Z tego co widzę Twój blog ostatnio traktuje głównie o pożyczkach społecznościowych, muszę powiedzieć że można tam znaleźć wiele cennych informacji.

 6. Markus

  Naprawdę świetny blog.

  Dzięki niemu mam już kartę kokos.pl, a teraz będę polował na te 200 zł.

  Podobnie dzięki temu blogowi zainteresowałem się zakrą, o czym możecie przeczytać na moim blogu.

 7. Arek

  Ciekawe spostrzeżenie, przynajmniej dla mnie bardziej znośne jest zdobywanie fanów poprzez atrakcyjne konkursy niż masowe kupowanie na allegro.

 8. Adrian

  TO chyba lepsza i bardziej opłacalna opcja niż płacenie za fanów na Allegro. Jest wtedy bardziej organiczny ruch na Facebooku.

Zostaw komentarz