kokos.plWeryfikacja

Jak wykorzystać autoposzukiwacz kokosa?

poszukiwać Posted On
autor Stanisław Kraski

 

Pod koniec sierpnia kokos.pl wprowadził do serwisu funkcję „moje powiadomienia„. Poprzez jej zastosowanie możesz być na bieżąco informowany o nowych aukcjach pożyczkobiorców którym wcześniej z sukcesem udzieliłeś pożyczki. Zauważ że ta funkcjonalność pozwala Ci na uprzedzenie innych inwestorów – a co za tym idzie uczestnictwo w najbardziej zyskownych aukcjach.

Ku uciesze użytkowników tego najbardziej doświadczonego Polskiego serwisu social lending, jego twórcy pokazali że ciągle pracują nad udoskonaleniem swojego produktu. Już po kilku tygodniach po udostępnieniu „moich powiadomień” pojawiło się narzędzie o podobnym zastosowaniu, ale otwierające przed Tobą znacznie szersze perspektywy inwestycyjne. Tym narzędziem jest autoposzukiwacz i (mimo nazwy brzmiącej jakby wyjętej z którejś z reklam plusa) powinieneś się z nim dobrze zapoznać aby wycisnąć z kokosa maksymalne zyski.

Dzięki Autopoposzukiwaczowi każdy zalogowany użytkownik kokos.pl może w ramach wyszukiwarki wybrać kryteria aukcji jakie go interesują oraz zapisać swój wybór w celu otrzymywania powiadomień o konkretnych ofertach pożyczkowych. Powiadomienia o aukcjach spełniających wybrane kryteria są przesyłane codziennie.

Kiedy klikniesz zakładkę „Aukcje”, następnie wybierzesz opcję szukanie „zaawansowane”, Twoim oczom ukaże się strona w której będziesz mógł określić szczegółowe kryteria aukcji które Cię interesują. Tak więc jeśli ufasz weryfikacji adresu zamieszkania zaznaczysz właśnie ją jako niezbędne kryterium, jeśli wierzysz danym z konta na serwisie allegro.pl wtedy ustalisz minimalną liczbę pozytywnych komentarz otrzymanych przez użytkownika itp. Oczywiście możesz równie dobrze jednocześnie zastosować kilka wymagań. Kiedy określisz już Twoje kryteria wystarczy kliknąć zielony przycisk „Ustaw autoposzukiwacz” abyś codziennie otrzymywał wiadomości o pojawieniu się aukcji o poszukiwanych przez Ciebie parametrach.

Powiązane posty

Zostaw komentarz