APIkokos.pl

Formuła na zarabianie – kokos API

kokos Posted On
autor Stanisław Kraski

Niemal każdy inwestor marzy o znalezieniu systemu inwestycyjnego który gwarantował by bezpieczne i szybkie wzbogacenie się. Jeśli kiedyś zastanawiałeś się dlaczego pewnym osobom opłaca się promować „Niezawodne systemy gry w Lotto” to prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z tego jak głęboko zakorzenione w naszej naturze jest marzenie o mechanizmie dającym szybki i łatwy zarobek. Nie jest to blog filozoficzny więc nie podejmę się odpowiedzieć czy skonstruowanie idealnego systemu inwestycyjnego jest wykonalne, ale w zamian mogę pokazać Ci drogę do naprawdę wysokich zysków z pożyczek społecznościowych. Droga o której chcę Ci opowiedzieć zdecydowanie najszerzej otwarta jest w serwisie kokos.pl, o czym przekonasz się po przeczytaniu tego wpisu.

Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki w serwisie social lending będziesz kierował się ratingiem i historią pożyczkobiorcy w serwisie, opisem pożyczki oraz dokonanymi weryfikacjami. Będziesz liczył na to że Twoja ocena stosunku zysku do ryzyka inwestycji będzie bliska prawdzie, co pozwoli Ci osiągnąć zadowalające zyski.
Odpowiednio dostosowane API(interfejs programowania aplikacji) – funkcjonalność oferowana jedynie w kokos.pl(wśród polskich serwisów social lending) pozwala Ci na zastąpienie własnych osądów co do skuteczności określonych systemów inwestowania(określonych pożyczek) na mocne, oparte na statystyce dane. Kokos API pozwala programiście na łatwy dostęp do szczegółowych danych wszystkich zakończonych lub jeszcze trwających aukcji – daje możliwość na statystyczną analizę skuteczności wybranych strategii inwestycyjnych. Wykorzystując ten mechanizmów nie będziesz musiał już zastanawiać się o jak dużo zwiększa się wiarygodność pożyczkobiorcy ze względu na określony parametr(np. ilość pozytywnych komentarzy na allegro.pl), będziesz mógł uzyskać obiektywne, statystyczne dane o historycznej opłacalności pożyczek zaciągniętych przez osoby z taką samą(lub podobną) wartością danego parametru.

Na koniec tego wpisu pragnę poinformować Cię że bez zatrudniania programisty możesz cieszyć się z analiz opartych na Kokos API zaglądając regularnie na ten blog, gdyż podczas najbliższych tygodni zaczną się na nim ukazywać pierwsze opracowania.

Powiązane posty

2 thoughts on “Formuła na zarabianie – kokos API
  1. Arek

    Hej, no taka skórka niestety. Jeśli bardzo potrzebujesz jakiejś daty to napisz na maila kontaktowego to Ci ją podam. Jak tam stopień zaawansowania prac?

  2. Arek

    Szkoda, że nie ma daty wpisu na Twoim blogu.

    Przy okazji, podjąłem się napisania pracy dyplomowej w temacie pożyczek społecznościowych – mega dużo uststematyzowanej wiedzy dzięki tobie mam 🙂

Zostaw komentarz