kokos.pl

Drobne zmiany na kokos.pl

zmiany Posted On
autor Stanisław Kraski

kokosParę dni temu w życie weszło kilka zmian w serwisie pożyczek społecznościowych Kokos.pl. Może nie są one rewolucyjne, ale z pewnością warte odnotowania.

Obecnie:

  • W wypadku użytkownika który posiada inwestycje na serwisie ale jednocześnie nie spłaca własnych zobowiązań, należności będą ściągane bezpośrednio z otrzymywanych przez niego rat. Pozwoli to zredukować ilość sytuacji w których ktoś inwestuje pożyczone pieniądze a następnie mimo otrzymywania wpływów z inwestycji nie spłaca swoich własnych zobowiązań. Moim zdaniem zmiana jest bardzo logiczna i zdecydowanie na lepsze.
  • Inwestorzy będą informowani bezpośrednio na stronie pożyczki o tym że ktoś wyraził chęć zakupu danej wierzytelności na rynku wtórnym. Zmiana nie jest rewolucyjna, ale powinna zwiększyć komfort pracy z serwisem.
  • Zapytania pożyczkowe do inwestorów będą mogły wysyłać jedynie osoby z pozytywną weryfikacją BIG. Zmiana chroniąca przede wszystkim niedoświadczonych inwestorów którzy przed udzieleniem pożyczki nie zadali by sobie trudu sprawdzenia profilu pożyczkobiorcy.
  • Wszystkie weryfikacje finansowe będą przeprowadzane przez pracowników Blue Media S.A(właściciela serwisu Kokos.pl).

 

Co sądzisz o proponowanych zmianach? Podziel się Twoją opinią w komentarzach pod tym postem.

Powiązane posty

Zostaw komentarz