Bez Kategorii

Co nowego na kokos.pl?

Posted On
autor Stanisław Kraski

Śledząc ostatnie posunięcia największego gracza na rynku pożyczek bezpośrednich możesz dojść do wniosku że ten serwis social lending ewoluuje w kierunku kompletnej i mocno społecznościowej platformy inwestycyjnej. Dla Twojej informacji ostatnio na kokos.pl wprowadzono:

  • Subkonto czyli możliwość szybkiego i łatwego dokonywania płatności za usługi świadczone przez serwis. Jednorazowo przelewasz kwotę na założone w kokos.pl wirtualne konto (lub dostajesz te pieniądze dzięki promocji) i w razie potrzeby możesz natychmiastowo uiszczać opłaty za określone usługi bez męczącego oczekiwania na zaksięgowanie przelewów.
  • Profil Społecznościowy w zakładce dane osobowe. Dzięki tej funkcjonalności możesz sprawdzić takie dane potencjalnego kontrahenta jak adres osobistej strony WWW oraz dane kontaktowe w serwisach Gadu-Gadu, Skype, Linkedin, GoldenLine i  Facebook.
  • Możliwość promowania aukcji poprzez przedłużenie czasu jej trwania, dodawanie w opisie projektu pożyczkowego zdjęć  i wyróżniania go na liście aktywnych aukcji. Rozwiązanie bliźniaczo podobne do tych stosowanych przez serwisy oferujące możliwość licytacji ceny różnych produktów, jak nasze allegro.pl.
  • Brak opłaty za pisemne potwierdzenia. Dodatkowo zreorganizowano układu menu i dodano parę innych usprawnień dotyczących interfejsu serwisu aby korzystanie z kokos.pl stało się dla ciebie bardziej komfortowe.Obowiązuje także nowy, uaktualniony cennik.

Czy dynamiczne zmiany na kokos.pl wróżą powstanie bardzo licznej społeczności wokół pożyczek społecznościowych? Czy ta społeczność będzie w stanie przebić się ze swoją atrakcyjną ofertą?

Czas pokaże, ale pierwsze symptomy tego procesu jak wyjście pożyczek społecznościowych poza internet już są obserwowane – o czym przeczytasz w kolejnym wpisie.

Powiązane posty

Zostaw komentarz