Bez Kategorii

Aktualne promocje w serwisach social lending

Posted On
autor Stanisław Kraski

Walka kokos i zakraPrawdopodobnie za sprawą rozpoczęcia działalności serwisu Zakra.pl oraz spodziewanego lada dzień startu Priva.pl(następcy Smava.pl) druga połowa maja obfituje w atrakcyjne promocje dla wszystkich użytkowników pożyczek społecznościowych. Serwisy zaczynają drugą rundę walki o rosnący kilkadziesiąt procent rocznie rynek, w poprzedniej Monetto.pl zostało znokautowane, Centto.pl i NaChwilke.pl też chyba już się nie podniosą. W swojej niszy zaczaiło się Finansowo.pl udzielając szybkich oraz bardzo drogich pożyczek w zamian za ryzyko związane z praktycznym brakiem weryfikacji pożyczkobiorców. Smava.pl wraz z nowym właścicielem postanowiła przegrupować szeregi i koncentrując się na stronie marketingowej pokazać światu projekt pod nazwą Priva. Bezapelacyjnym zwycięzcą pierwszej rundy został Kokos.pl który przez 2 lata działalności zgromadził ponad 100 tys. użytkowników i ma zamiar w 2010 roku pośredniczyć w udzieleniu pożyczek prywatnych na łączną sumę  50 mln zł. Dwa z wymienionych serwisów pożyczek społecznościowych przeprowadzają aktualnie akcje promocyjne z którymi powinieneś się zapoznać.

  • Kokos.pl zobowiązał się nie pobierać do końca maja opłat za dokonane przez użytkowników weryfikacje adresu zamieszkania, pracodawcy i dowodu osobistego. Jeśli jeszcze nie ułatwiłeś sobie otrzymania pożyczki poprzez dokonanie tych weryfikacji to właśnie teraz jest najlepszy moment aby zrobić to za darmo.
  • Zakra.pl chce Cię przyciągnąć również za pomocą tymczasowych obniżek opłat za weryfikację. Do 12 czerwca za sprawdzenie rachunku bankowego, telefonu komórkowego i telefonu stacjonarnego zapłacisz po złotówce. Dodatkowo gdy do 31 maja zarejestrujesz się w serwisie jako inwestor będziesz otrzymywał przez kolejne 3 miesiące wynagrodzenie w postaci 1% prowizji od zainwestowanych przez Ciebie pieniędzy.

Rozpoczął się gorący okres w pożyczkach społecznościowych, można liczyć na kolejne promocje i nowe usługi. Abyś był zawsze poinformowany o nowościach i mógł skorzystać z zazwyczaj krótko trwających promocji możesz subskrybować bloga Pożyczki 2.0 poprzez kanał RSS(więcej o tym co to jest RSS tutaj).

Powiązane posty

2 thoughts on “Aktualne promocje w serwisach social lending
  1. Anonim

    Maj minął a ja czekam na jakiś nowy wpis o pożyczkach społecznościowych.

  2. Bartek

    Pożyczki na samochód w zakrze wydają się być interesującym pomysłem.

Zostaw komentarz