Bez Kategorii

40zł od kokos.pl – wojna trwa

wojna trwa Posted On
autor Stanisław Kraski

Ostatnio możesz zaobserwować prawdziwy wysyp promocji w obszarze polskiego social lending. Kokos.pl od zawsze dawał 10zł prezentu nowym użytkownikom, a ostatnio w ramach reklamy zwolnił wszystkich użytkowników z opłat na rzecz serwisu i płacenia za dokonywane weryfikacje. Depcząca po piętach kokosowi Smava.pl do połowy października za wzięcie nawet najmniejszej pożyczki obdarowywała pożyczkobiorcę kwotą 200zł. Ciesze się że o wszystkich tych okazjach na zarobienie bardzo łatwych pieniędzy mogłeś odpowiednio wcześniej przeczytać na blogu Pożyczki 2.0(Aby nie umknęły Ci kolejne pamiętaj o subskrypcji kanału RSS).

Konkurencja w świecie social lending ciągle rośnie, rezultatem jest kolejna promocja. Do końca listopada każdy z nowych użytkowników serwisu pożyczek społecznościowych kokos.pl może liczyć na gratisowy prezent o wartości 40zł! Warunki są następujące:

  • Powinieneś zarejestrować się z linka polecającego lub podczas rejestracji podać kod osoby polecającej – 49871ba4f2697. Jeśli jednak już kiedyś zarejestrowałeś się z linka polecającego(np. z linka na tym blogu) to jeśli spełnisz drugi warunek też otrzymasz równowartość 40zł!
  • Kiedy w ciągu trzech miesięcy od rejestracji zainwestujesz łącznie minimum 500zł lub weźmiesz pożyczkę dowolnej wysokości za pomocą  kokos.pl, na Twoje subkonto w serwisie trafi równowartość 40zł.

Dzięki pieniądzom zgromadzonym na subkoncie będziesz mógł szybciej i łatwiej dokonywać płatności za usługi. Tutaj możesz zapoznać się z regulaminem promocji.

Powiązane posty

Zostaw komentarz